top of page
Kursiu nerijos brangakmeniai

Žvilgsnis į Lietuvos smaragdą – žaliausią ir ilgiausią miestą - Neringą

Mirusios kopos
Nida
krikstai
Parnidzio kopa
Nida
Nida
Juodkrante
Nida
Juodkrante

Kuršių Nerija – siauras 97 km ilgio pusiasalis su smėlio kopomis, skiriantis Kuršių marias nuo Baltijos jūros. Niekur kitur Lietuvoje nepamatysite tokios spalvų paletės ir nepajusite gaivaus jūros ir pušų kvapo. Tai unikali UNESCO saugoma gamtos ir žmogaus pynė. Tai vėjo ir smėlio žemė, susiformavusi prieš 5,000 metų.

Kelionės metu pabuvosite Juodkrantėje ir Nidoje bei aplankysime jūsų pasirinktus objektus: daugiau nei 50 m aukščio Parnidžio kopą su Saulės laikrodžiu, modernią ir kartu archajišką Žvejo etnografinę sodybą, pilkųjųgarnių ir kormoranų kolonijos peryklą sengirėje, 80 ąžuolinių skulptūrų buveinę -  Raganų kalną, Lietuviškąją Sacharą - Mirusias kopas, kuriose palaidoti kaimai, V. ir K. Mizgirių galerijoje su prieš 50 mln. metų darytomis nuotraukomis, lietuviškojo aukso kasyklą - Gintaro įlanką, Senąsias Nidos kapines su krikštais, Jūrų muziejų – delfinariumą.

Lietuviškoji Sachara

Lietuviškoji Sachara

Juodkrante
Juodkrante
Nida
Dead dunes
Juodkrante
Dead Dunes
Nida

Informacija ruošiama.

kai Klaipėdos senamiestis prabils

Kai Klaipėdos senamiestis kitaip prabils

Klaipeda Old Town
Klaipeda Old Town
Klaipeda Old Town
Klaipeda Old Town
Klaipeda Old Town

Ar žinote, kokias paslaptis slepia atokiausi Klaipėdos kampeliai ir koks architektūrinis stilius čia vyravo iki XVIII amžiaus? Leiskitės į intriguojančią kelionę laiku Lietuvos uostamiestyje Klaipėdoje. Nustebsite, kiek daug netikėtų atradimų, paslapčių ir stebuklų slepia uostamiestis. Atskleiskime Klaipėdos paslaptis ŽAISDAMI!

 

Ekskursiją pradėsime nuo miesto ištakų - pilies, ten išsiaiškinsite, kur, kodėl ir kaip buvo pastatyta Klaipėdos pilis, kur stovėjo pirmoji medinė pilis  ir kas jai nutiko, sužinosite, kokios mįslės gaubia Klaipėdos uostą ir kieno dėka jis suklestėjo, kuris Prūsijos valdovas gyveno Memelyje. Atsakysite į klausimą apie Memelį ištikusias negandas. Na, ir be abejo, aplankysite legendinę Teatro aikštę. Ekskursiją tęsime senąja Dangės vaga. Turėsite išskirtinę galimybę savo akimis pamatyti „miestan iškeliavusios pilies“ likučius. Taip pat galėsite pasmalsauti, kuo skiriasi Klaipėdos senamiestis nuo kitų senamiesčių. Ir žinoma, nepamiršime aplankyti  „Peliuko“ ir „Kaminkrėčio“. 

Subalansuota vaikams iki 12, bet ŽAISTI bei  VEIKTI gali ir suaugusieji.

Atraskite Klaipėdos senamiestį iš naujo!

kai Klaipėdos senamiestis kitaip prabils

Klaipėdos skulptūrų ir paminklų vėrinys (2 dalys)

Klaipeda Old Town
Klaipeda Old Town
Klaipeda Old Town
Skulpturu parkas
kieno batai
Klaipeda Old Town

Klaipėdoje, unikaliame Lietuvos mieste, susipina įvairūs laikmečiai ir tautų istorija. Tad ne vieną svečią stebina savo skulptūrų įvairove ir gausa.

 

Klajodami šiapus ir anapus upės, galime apžiūrėti išskirtinę ekspoziciją po atviru dangumi, o kartu versti miesto istorijos puslapius. Tai ekskursijos - meno mylėtojams, istorijos gerbėjams, fotografijos fanams ... Kiekvienas keliautojas „suvers savo nepakartojamų įspūdžių vėrinį“, klausantis atsakymų į klausimus: kas? kada? kodėl? kur? kaip?.. Vieno pasivaikščiojimo metu pamatysite gerokai daugiau nei 20 skulptūrų – mažiausių, didžiausių, jaukių, gąsdinančių, keistų, jau nebeegzistuojančių, stebinančių, nepakartojamų, modernių, nematytų ir ... O kur dar didžiausia skulptūrų galerija po dangumi Lietuvoje, kurioje eksponuojama apie 120 granito darbų.

Kviečiu suverti „Klaipėdos skulptūrų vėrinį“ čia, Klaipėdoje, kur kartu su istorija pražysta kūryba ir kultūra.

Tiškevičių palikimas pajūryje

Tiškevičių palikimas Lietuvos pajūryje ir ne tik

Palanga
Senoji vaistine
Birutes parkas
Vila "Anapilis"

Palanga -  vienas iš seniausių ir populiariausių Lietuvos kurortų prie Baltijos jūros nuo seno garsėjantis savo gamta, tyru oru, tvarkingais paplūdimiais ir žeme, turinčia gydomųjų savybių.

 

Iš Kretingos kilę grafai Tiškevičiai rūpinosi modernaus Palangos kurorto augimu ir jo kultūriniu gyvenimu. Čia slepiasi Grafo Felikso Tiškevičiaus archeologinio gintaro rinkinys, „Saulės akmuo“ ir kiti gintaro lobiai. Čia gyveno ir ugnį kūreno kunigaikščio Kęstučio žmona Birutė. Šis kurortas slepia daug daugiau įdomybių. Tad ekskursijos metu ieškosite „Juodojo Kristaus“, pirmosios moters fotografės pėdsakų, kur gimė „Trejos devynerios“, sąsajų su Amerika ir Šekspyru  ir...   

piligrimų keliais

Piligrimų keliais

Hill of Crosses
Klaipeda
Hill of Crosses

Informacija ruošiama.

ragaukime Mažąją Lietuvą

Ragaukime Mažąją Lietuvą

Dreverna
Mažoji Lietuva
Memelio vynas
Aukštumala
Aukštumala
Ventės ragas
Ventės ragas

Informacija ruošiama.

bottom of page